Відкриті заходи - Дніпропетровський професійно залізничний ліцей

Поиск
Перейти до вмісту

Головне меню:

Методична робота
Актуальне відео
 

У Дніпровському професійному залізничному ліцеї проведено виховну годину на тему «Толерантності» 


В рамках Всеуркраїнського конкурсу на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ» взяли участь викладачі ДПЗЛ –
Тимощенко Вікторія Вікторівна, викладач спецдисциплін
Аболешева Віталія Юріївна, викладач англійської мови


В рамках проекту «Реалізація інтегрованого підходу в процесі формування медіаграмотності як важливої складової професійної компетентності викладачів та учнів на уроках суспільних дисциплін ПТНЗ»
Викладач суспільних дисциплін Колесник Людмила Миколаївна взяла участь заході НМЦ ПТО «Методична естафета відео уроків викладачів суспільних дисциплін -2017-2018н.р. До 100-річчя Української революції 1917-1921р.р.»
Був проведений відео урок з предмету «Історія України» . Тема: «Узагальнення знань за темою «Українська державність у 1917—1921 рр.»
Також дистанційний курс «Медіаграмотність для громадян» пройшли 5 педагогів


Учениця 9 групи Кісільова Ганна разом з викладачем укрїнської мови та літератури Денисенко О.М. взяла участь у   V Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні.


Протягом листопада 2017 року проведені місячник щодо попередження отруєнь дикорослими грибами „Небезпека поряд” та безпеки під час використання газу в побуті
Проведено виставки-конкурси малюнків та стіннівок за можливими темами, конкурси на кращий навчально-інформаційний проект, лекції-бесіди, семінари з питань безпечного використання газу, - презентації дослідницьких проектів „Споживання грибів: за і проти”; написання пояснювальних диктантів щодо попередження отруєнь дикорослими грибами.


З 27  листопада  по 1 грудня 2017 року проведено тиждень енергозбереження
Проведено виставки-конкурси малюнків та стіннівок за можливими темами, конкурси на кращий  навчально-інформаційний проект, проведено екологічний відкритий захід  «Яку лампочку вибрати?». Викладач хімії Сусла С.О. та математики Єськіна В.В. провели порівняння звичайної та енергозберігаючих лампочок,прорахували витрати та економію та дізналися багато цікавого


Спільне засідання методичних комісій залізничного профілю
9 листопада 2017 року відбулося спільне засідання методичних комісій залізничного профілю, на якому обговорювалися підсумки проведення тижня залізничних професій.
Викладачі поділилися своїм досвідом проведення різних видів уроків.
Майстер виробничого навчання, практичний психолог Маринич О.М. розповіла про результати проведеного психологічного тренінгу для учнів професії « Контролер-касир. Касир квитковий. Провідник пасажирського вагону»
Викладачі спецдисциплін Слєпцова Г.О. та Болотова Д.В. розповіли про методику проведеного уроку-квесту між учнями професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловозу. Машиніст електровозу»
Про свій бінарний урок для учнів професії « Контролер-касир. Касир квитковий. Провідник пасажирського вагону» розповіли викладач спецдисциплін Баранецька О.М. та Саєнко А.О.
Також жваве обговорення відбулося по конкурсу агітбригад.
Підсумком засідання стало рішення проводити спільне засідання методичних комісій за результатами проведених предметних тижнів.ІІ Міжнародний  міждисциплінарний  конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко
В листопаді 2017 року педагоги ДПЗЛ – викладач української мови та літератури Денисенко О.М. та викладач суспільних дисциплін Колесник Л.И. взяли участь у ІІ Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко в номінації «Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів/викладачів вищих навчальних закладів».
Вони представили методичні розробки уроків
Тема уроку історії України : «Голодомор 1932-1933рр. в Україні – геноцид українського народу»
Тема уроку української літератури : «Філософське осмислення долі однієї селянської родини як частки трагедії України ХХ століття в романі Уласа Самчука «Марія»
Мета Конкурсу – активізація наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 рр. та формування на цій основі поваги до людських прав і гуманістичних цінностей.Всеукраїнський конкурс карикатур на тему медіаграмотності
В листопаді 2017 року учениці групи 3 за професією « Контролер-касир. Касир квитковий. Провідник пасажирського вагону»
Кочан Аліна , Володченкова Анна, Іванова Яна та Ніколаєнко Сніжана   взяли участь у  Всеукраїнському  конкурсі  карикатур на тему медіаграмотності, який оголосила  Громадська організація «Детектор медіа»
Медіаграмотність - це знання, які дають можливість людині аналізувати й критично оцінювати інформацію з різних типів медіа. На сьогоднішній час це одна з актуальних проблем, з якими стикається молодь.


 
© 2018 Дніпровський професійний залізничний ліцей
Назад до вмісту | Назад до головного меню