Дні відкритих дверей - Дніпропетровський професійно залізничний ліцей

Поиск
Перейти к контенту

Главное меню:

Абітурієнту
Актуальне відео
 

Дніпропетровський професійний залізничний ліцей проводить дні відкритих дверей для випускників шкіл
27 січня 2017 року в 9:00
23 лютого 2017 року в 9:00
31 березня 2017 року в 9:00
 28 квітня 2017 року в 9:00
 Ласкаво просимо випускників шкіл 9-х, 11-х класів !
   

26 листопада в Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї відбувся профорієнтаційний захід в рамках проведення декади робітничих професій залізничного транспорту. Захід проходив під гаслом «Наші робочі руки  - тобі, Україно!»
   Стіни Дніпропетровського професійного ліцею відвідали  233 учня шкіл з 4 районів м. Дніпропетровська (Самарського, Індустріального, Кіровського, АНД) . Випускники шкіл з ясували про неабиякі переваги і життя ліцею. З  великою зацікавленістю учні відвідали виставку художньої та технічної творчості. Група учнів з професії «Машиніст електровоза» демонструвала майстер-клас біля макету «Залізничне містечко».
    Екскурсії по кабінетах навчального корпусу провели учні - екскурсоводи.
    Демонстрація відео-презентацій. Проведення бліц-вікторин з професій залізничного напрямку. Кращі учні отримали Сертифікат спеціаліста, який надає можливість на позачергове зарахування до ліцею.
     В вагоні - лабораторії гості ознайомились з правилами поведінки під час подорожі у потязі, з правилами перевезення вантажу, тварин, а найактивнішим була надана можливість натиснути стоп-кран.
     Закінчилась зустріч яскравим виступом агітбригади ліцею «Локомотив»

 
© 2017 Дніпропетровський професійно залізничний ліцей
Назад к содержимому | Назад к главному меню