ЕВРОколія - Дніпропетровський професійно залізничний ліцей

Поиск
Перейти до вмісту

Головне меню:

Ліва сторона

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Актуальне відео
 

Діяльність євроклубу «Evroколія» 


  Дніпропетровський професійний залізничний ліцей вже декілька років працює над вирішенням виховної проблеми розвитку в учнів комунікативних, організаційних, творчих здібностей, без яких неможливо говорити про ініціативну, активну особистість, з почуттям громадянської відповідальності. Однією з форм такої роботи є позаурочна діяльність, тобто залучення учнів до активного життя не в начвальний час. І саме тут при нагоді стала нова течія – євроклуб.
 Скачати: 
  З метою виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей у Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї створений Євроклуб «Evroколія». 23.червня 2011 року відбулось святкове його відкриття. На святі були присутні Євроклуби м.Дніпропетровска та почесні гості- куратор Євроклубів при НМЦ ПТО методист Муха Н.О. та співробітник Центру Європейської інформації Гордійчук Н.П.
Гості відправились у віртуальну відеоподорож вокзалами європейських міст, ознайомившись з їх історією та архітектурою. Подивились презентації, підготовлені учнями ДПЗЛ, присвячені датам червня – Дню захисту дітей, Дню молоді, Конституції ЄС. Також активно взяли учать у конкурсах та вікторинах, які були запропоновані. Закінчився захід теплими словами поздоровлення та побажаннями в подальших успіхах від гостей.

Для успішної роботи Євроклубу розроблений Статут та перспективний план розвитку.
 Основні завдання Євроклубу:
  • Активізація навчального, наукового, творчого потенціалу учнів, формування національної самосвідомості, активної громадської позиції;
  • Створення необхідних умов для творчої діяльності членів Євроклубу через активну участь у різноманітних соціальних чи інтелектуальних заходах;
  • Сприяння об’єднанню сил молоді навколо ідеї “самовдосконалення” (духовне і фізичне вдосконалення людини) і самореалізації;
  • Налагодження співпраці з молодіжними громадськими організаціями, лідерами інших закладів освіти та зацікавленими особами як в Україні, так і за її межами;
Шляхи вирішення завдань:
  • сприяння розширенню культурних зв’язків молоді в Україні та країнах Європейського Союзу
  • поширення в Україні інформації про історію Європейського Союзу
  • допомога навчальним закладам в отриманні та поширенні інформації про Європейський Союз
  • обмін інформацією про традиції, історію, культуру свої країни та країн- членів ЄС  встановлення культурних, наукових та ділових контактів між молоддю ЄС та своєї    країни.

Президентом євроклубу «Evroколія» обрана учениця ліцею Георгіца Лілія
Керівники клубу: Ленда Ірина Григорівна - методист, Колеснік Людмила Миколаївна - викладач предмету «Євровибір»
Учнівська Рада Євроклубу: Лященко Анна, Тімофійчук Вероніка Горбальова Надія

   Регулярними є проведення тематичних Європейських тижнів
 В жовтні в Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї проводиться  тиждень Європейської місцевої демократії .
  Головною метою  тижня є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності серед учнів щодо можливостей вирішення питань місцевого значення , надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії.
  Участь у відкритті Європейського тижня місцевої демократії, який проводить  Центр європейської інформації в конференц-залі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. В програмі заходу відбувся  перегляд відео про розвиток місцевої демократії в країнах ЄС і Україні та відкрита дискусія на тему «Демократія в Україні». Також учасники заходу презентували своє бачення  місцевої демократії в дії, створивши міні-сценки.
Євроклуб «EVRОКОЛІЯ» є активним членом спілки євроклубів «Магістраль» Асоціації державних закладів профтехосвіти України. В рамках роботи цієї спілки в Дніпропетровському ліцеї регулярно проводяться тижні толерантності та Дні Європи згідно планів роботи.

 

 
© 2018 Дніпровський професійний залізничний ліцей
Назад до вмісту | Назад до головного меню