Колектив ліцею - Дніпровський професійно залізничний ліцей

Go to content

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Актуальне відео

[image:image-0]


Аболешева Віталія Юріївна

Викладач ІІ категорії
Іноземна мова ( англійська)




[image:image-19]


Арабідзе Віра Василівна
Старший майстер
Викладач  спецдисциплін вищої категорії







[image:image-1]



Арабідзе Гоча Гівієвіч
Майстер виробничого навчання




[image:image-21]



Балкова Аліна Юріївна
Майстер виробничого навчання
Викладач спеціаліст спецдисциплін



[image:image-2]



Баранецька Олена Вікторівна
Викладач спеціаліст спецдисциплін




[image:image-3]


Болотова Дар'я Михайлівна
Викладач ІІ категорії спецдисциплін





[image:image-4]


Бондаренко Дар'я Володимирівна
Майстер виробничого навчання





[image:image-5]




Воловод Сергій Олександрович
Майстер виробничого навчання
 





[image:image-6]




Демідова Катерина Вікторівна
Майстер виробничого навчання



[image:image-7]
Денисенко Ольга Миколаївна
Викладач І категорії
Українська мова та література



[image:image-8]





Дубовик Тамара Володимирівна




[image:image-9]


Єськіна Вікторія Вікторівна
Викладач вищої категорії
Алгебра, геометрія, фізика



[image:image-10]




Зайвий Петро Романович
Викладач спецдисциплін




[image:image-11]






Калиста Тетяна Василівна
Викладач вищої категорії спецдисциплін




[image:image-12]





Кислюк Юлія Олександрівна
Медичний співробітник






[image:image-13]


Колесник Людмила Миколаївна
Викладач І категорії
Історія України, правознавство





[image:image-14]
Кушнір Анатолій Ісаакович
Викладач спеціаліст спецпредметів




[image:image-15]



Ленда Ірина Григорівна
Методист







[image:image-16]




Ломова Юлія Володимирівна
Викладач І категорії економічних дисциплін





[image:image-17]




Маринич Олена Микол
аївна

Майстер виробничого навчання






[image:image-18]



Назаренко Ніна Миколаївна
Майстер виробничого навчання






[image:image-20]




Саєнко Альона Олексіївна
Викладач спеціаліст спецдисциплін
 





[image:image-22]




Слєпцова Галина Олександрівна
Викладач вищої категорії спецдисциплін





[image:image-23]




Сусла Св
ітлана Олексіївна

Викладач ІІ категорії
Хімія, біологія,екологія





[image:image-24]




Татаринова Вікторія Олексіївна
Майстер виробничого навчання





[image:image-25]

Тимощенко Вікторія Вікторівна
Викладач вищої категорії, викладач – методист спецдисциплін


[image:image-26]



Чумакова Ольга Михайл
івна
Майстер виробничого навчання







[image:image-27]





Шаповалова Алла Володимирівна
Майстер виробничого навчання
 
Back to content