Навчальний процес - Дніпровський професійно залізничний ліцей

Go to content

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Актуальне відео

У ліцеї пройшов Тиждень енергозбереження.
Були проведені класні години з енергозбереження, відкритий захід "Енергозаощадження в будинках", круглий стіл "Енергозбереження -справа кожного громадянина" та конкурс стіннівок і малюнків серед учнів ліцею "Споживаємо енергію розумно!"

🙂💡🔌
21.11.2018 року за взаємодією з методичною службою НМЦ ПТО у Дніпропетровській рбласті працівники ДПЗЛ : майстер в/н Татаринова В.О. та викладач спецдисциплін Тимощенко В.В. проводили майстер-клас з професій залізничної спрямованості для учнів НВК Покровського ліцею та Просянської ЗОШ.


20 листопада 2018 року у ліцеї відбувся ІІ етап олімпіади з фізики.


 Команда учнів "Екобіохім" разом з викладачем хімії, біології та екології Суслою С.О. 17 листопада 2018 року прийняли участь у еколого-біологічному квесті організованим Дніпровським відділенням МАН, де зайляни ІІІ місце.Вітаємо!


Сьогодні, 16 листопада 2018 року, у групі №2 відбулася виховна година присвячена Міжнародному дню терпимості та толерантності. Метою виховної години було навчити поважати інших, виховувати в собі терпимість та вміння пробачати один одного.


Екскурсія групи №9 з майстром виробничого навчання Шаповаловою А.В. до Музею АТО м. Дніпро.

 
Психолог ліцею Маринич О.М. та методист Ленда І.Г. відвідали семінар - тренінг " Розвиток професійноважливих якостей педагогічного працівника", який відбувся в НМЦ ПТО 8 листопада 2018 року.

В учнів гр.№16 - "Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза", які навчаються за дуальною системою згідно навчальних планів був проведений відкритий урок з предмету:"Технологія галузі". Учні були активними, показали достатній рівень знань. Бажаємо успіхів в подальшому вивченні спецдисциплін!!!

 
 

Back to content