Навчальний процес - Дніпровський професійно залізничний ліцей

КЗ «Дніпровський професійний залізничний ліцей» ДМР
Перейти к контенту

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Актуальне відео

Для перегляду фото, жми і перелистуй
В Дніпровському професійному залізничному ліцеї 30.10.2023 почався тиждень залізничних професій. Нас чекають цікаві заходи, квести, тренінги, вікторини, екскурсії. Гарної подорожі в світ обраних професій майбутнім залізничникам.
1. За графіком проведення заходів в рамках декади залізничних професій в ДПЗЛ пройшов перший єдиний урок " Моя професія - моя надія на майбутнє". Майстри виробничого навчання розповідали здобувачам освіти про роботу Української залізниці у важких умовах воєнного стану.
2. В рамках декади залізничних професій здобувачі освіти проходять відбірковий тур до квесту " Моя цікава залізниця". Викладачі спец дисциплін підготували різноманітні конкурси і вікторини.
3.  Цікавий квест для майбутніх машиністів.
4. Визначили переможців квесту "Моя цікава залізниця"

У ліцеї проходив тиждень "Енергозбереження в побуті, родині та країні". Головна мета заходів – формування свідомого ставлення до необхідності підвищення ефективності використання енергоресурсів. Здобувачі освіти долучилися до малювання стіннівок та фотоконкурсу "Я дбаю про довкілля". Цікавий захід для здобувачів освіти ІІ курсу ліцею у рамках тижня "Енергозбереження в побуті, родині та країні".

Толерантність - це визначення поваги до інших людей, уміння жити разом з людьми. Чи завжди в житті ми толерантні до людей? Як виховати в собі ці якості? Кожна людина неповторна. Світ тому і цікавий, що всі ми різні. Іноді риси характеру товариша або подруги Вас нервують, іноді, навпаки, допомагають прийняти певне рішення. Треба навчитися рахуватися з думками інших, вміти зрозуміти людину і вибачити її, бути дружеблюними, не робити іншим такого, чого б не хотіли для себе. А для цього необхідно викоринити зі своїх сердець зверхність,байдужість, упередженість. І тоді Вас- щирих, добрих,сердечних- будуть усі любити і поважати, і світ стане кращим. З Міжнародним днем толерантонсті.


Дніпровський професійний залізничний ліцей в цьому році відзначав один з найяскравіших  свят Halloween. Проводячи тиждень англійської мови викладач Аболєшева Віталія Юріївна познайомила всіх з традиціями Хеллоуіна та провела тематичний квест для здобувачів освіти та педагогічного колективу. Сучасне свято відзначається щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах.


Заходи до Дня Європи
Презентація 1,               Презентація 2,                    Презентація 3
Заходи до Дня примиренняНа час карантину навчальний процес в
Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї
проходе в дистанційному режимі.
Викладачі та майстри виробничого навчання працюють за індивідуальним планом


У ліцеї пройшов Тиждень енергозбереження.
Були проведені класні години з енергозбереження, відкритий захід "Енергозаощадження в будинках", круглий стіл "Енергозбереження -справа кожного громадянина" та конкурс стіннівок і малюнків серед учнів ліцею "Споживаємо енергію розумно!"

🙂💡🔌
21.11.2018 року за взаємодією з методичною службою НМЦ ПТО у Дніпропетровській області працівники ДПЗЛ : майстер в/н Татаринова В.О. та викладач спецдисциплін Тимощенко В.В. проводили майстер-клас з професій залізничної спрямованості для учнів НВК Покровського ліцею та Просянської ЗОШ.


20 листопада 2018 року у ліцеї відбувся ІІ етап олімпіади з фізики.


 Команда учнів "Екобіохім" разом з викладачем хімії, біології та екології Суслою С.О. 17 листопада 2018 року прийняли участь у еколого-біологічному квесті організованим Дніпровським відділенням МАН, де зайляни ІІІ місце.Вітаємо!


Сьогодні, 16 листопада 2018 року, у групі №2 відбулася виховна година присвячена Міжнародному дню терпимості та толерантності. Метою виховної години було навчити поважати інших, виховувати в собі терпимість та вміння пробачати один одного.


Екскурсія групи №9 з майстром виробничого навчання Шаповаловою А.В. до Музею АТО м. Дніпро.

 
Психолог ліцею Маринич О.М. та методист Ленда І.Г. відвідали семінар - тренінг " Розвиток професійноважливих якостей педагогічного працівника", який відбувся в НМЦ ПТО 8 листопада 2018 року.


В учнів гр.№16 - "Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза", які навчаються за дуальною системою згідно навчальних планів був проведений відкритий урок з предмету:"Технологія галузі". Учні були активними, показали достатній рівень знань. Бажаємо успіхів в подальшому вивченні спецдисциплін!!!

 
 

Назад к содержимому