Актуальне відео

Збірна дівчат ліцею зайняла 3 місце на міській спартакіаді 22.12.2016

Збірна команда юнаків зайняла 1 місце в змаганнях міської спартакіади 14.02.17

Губський Олексій гр.№ 8 зайняв 2 місце у 61-й спартакіаді з Шахів 16.02.17

Блей Іван гр.№ 15 став переможцем 61-ї обласної спартакіади з Гирьового спорту 16.02.17

Анастасія Гейкало стала переможцем в штовханні ядра  на змаганнях 60ї обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ.( 5.05.16)

Збірна команда  ДПЗЛ з міні - футболу завоювала перше місце у турнірі  пам’яті М.П.Ревнівцева (13.06 .16)

Чемпіони 60-ї міської спартакіади

Сіренко Карина фіналістка 60-ї міської спартакіади з гімнастики

Бабенко Вікторія чемпіонка 60-ї міської спартакіади з підтягування на перекладині

Макєєв, чемпіон 60-ї міської спартакіади з гирьового спорту у ваговій категорії 95 кг

Макєєв, чемпіон 60й міської спартакіади з гирьового спорту у ваговій категорії 95 кг

Малишевський Олександр чемпіон 60-ї міської спартакіади з гирьового спорту у ваговій категорії 68 кг

Пасечник  Владислав чемпіон 60й міської спартакіади з гімнастики

Гейкало Настя чемпіонака ліцея з гімнастики

Участь в змаганнях

В 2015 році ДПЗЛ зайняв друге місце в комплексному заліку 59-ї спартакіади учнів профтехосвіти міста Дніпропетровська прийнявши участь у 14 змаганнях , найбільш вдалими були виступи і зайняті призові місця з волейболу, настільному тенісу, гирьового спорту, шахів і міні – футболу.