Головна - Дніпровський професійно залізничний ліцей

КЗ «Дніпровський професійний залізничний ліцей» ДМР
Перейти к контенту
Актуальне відео
    Одним з базових принципів спільної з учнями діяльності в рамках управління життям, організації дозвілля чи просто проведення певних заходів є партнерське ставлення та відповідний тип спілкування, виконання спільних дій. Формування партнерських взаємин на рівні «педагог-учень» чи «педагог-директор(заступник)» або ж навіть «учень–директор(заступник)» не слід асоціювати з втратою взаємоповаги та встановленням панібратського ставлення. Скоріше навпаки: рівень взаємної поваги та порозуміння значно підвищується. Одним з доказів є щорічний День учнівського самоврядування, під час якого активісти на цілий день беруть на себе відповідальну місію – організацію навчального процесу у ліцеї.


       Лідери учнівського самоврядування навчального закладу відвідують зустрічі з  членам Молодіжної Ради АТ «Укрзалізниця», до якої входять навчальні заклади залізничного профілю з усієї України  та іноземні делегації. У 2019 році така зустріч відбулася у м. Козятин  на базі Козятиського МВПУЗТ у жовтні.


    Лідери учнівського самоврядування координують роботу благодійних акцій, які проходять на протязі всього навчального року у ліцеї.

    Також активним діячам навчального закладу надана можливість проходження різних тренінгів. Останнім тренінгом став симулятивний тренінг «Демократія. Вибір в дії.» від НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.Тисни для продовження         1,    2
Назад к содержимому