Новини ліцею - Дніпровський професійно залізничний ліцей

Перейти к контенту

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Актуальне відео

12 січня 2021 року в Дніпровському професійному залізничному ліцеї відбулася педагогічна рада за підсумками І семестру 2020-2021 навчального року. Опрацювали всі напрямки навчально-виховного процесу. Озвучено проведений моніторинг роботи. Наголошено на недоліки та терміни їх усунення. 🚦🇺🇦🚆
◦ А також відмічено Подяками наших кращих викладачів спец предметів : Болотову Дар'ю Михайлівну та Кушніра Анатолія Ісааковича 🏆🏆🏆
28.05.2020 відбулать відеозустріч колективу ліцею з питань адаптивного виходу з карантину та стосовно підготовки до проведення пробного ЗНО
(натискати щоб переглянути всі фото)


Перелік курсів ДАНО на 2021р.

22.04.2020 відбулать відеозустріч колективу ліцею з невідкладних питань стосовно ЗНО та питань дистанційного навчання і оцінювання.
(натискати щоб переглянути всі фото)

Корисні посилання на курси, які проводе НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

На період довготривалого карантина, педагогічний колектив Дніпровського професійного залізничного ліцею, перевів свою роботу в дистанційний режим.
Зустрічі, засідання методичних комісій, педагогічні ради і обговорення невідкладних питань проходе на платформі Google (додаток Hangouts) та програмі Zoom
14.04.2020 педагогічний колектив
Дніпровського професійного залізничного ліцею,
в онлайн форматі, обговорював питання, стосовно проведення поетапної кваліфікаційної атестації з професій: Контролер-касир, Касир квитковий, Слюсар з ремонту рухомого складу 2, 3 розряду.


10 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в університеті ім. Нобеля відбувся щорічний традиційний захід на правову тематику.
В цьому році це була Інтерактивна правова гра. Учасники - учні Дніпровського професійного залізничного ліцею та студенти кафедри права. Атмфосфера була тепла і дружня. Всі отримали задоволення та мають бажання продовжувати співпрацю. 🙂👨‍🎓🎓У ліцеї відбувся захід присвячений вивченню українських традицій та обрядів "Вишиванка як унікальний код твого краю". Захід організували та провели бібліотекар Палійчук В.Г. та майстри виробничого навчання.


29 листопада 2018 року викладачі української мови ДПЗЛ відвідали майстер-клас з культури мовлення від Олександра Авраменка.


28.11.2018року
викладач економічних дисциплін Ломова Юлія Володимирівна
з учнями ІІ курсу прийняли участь у науковому диспуті «Фінансова криза» за ініціативою Малої Академії Наук


Напередодні річниці присвяченій Дню пам'яті жертв Голодомору 4 група відвідала МУЗЕЙ "ПАМ'ЯТЬ ЄВРЕЙСЬКОГО НАРОДУ ТА ГОЛОКОСТ В УКРАЇНІ" у центрі "Менора"


Поєднуємо навчання та культурно-пізнавальне дозвілля. Екскурсія групи №6 до Пожарної частини м.Дніпро


12 листопада 2018 року у рамках тижня української мови та літератури до Дня писемності та мови викладач Денисенко О.М. проведела літературне свято - "Це мова моя, це мова моєї країни"


Учні групи №15 відвідали Пожежну частину у м. Дніпро, де спостерігали за експонатами пожежно-технічної виставки та на власні очі побачили усю нелегку працю справжніх рятувальників


9 листопада 2018 року учні ліцею у День української писемності й мови приєдналися до написання 18 радіодиктанту єдності спільно з викладачами української мови Коношко Ю.Є та Лендою І.Г.


07 листопада 2018 року у ліцеї відбувся День профорієнтації залізничних професій. Були проведені майстер-класи, тренінги для майбутніх залізничників, ознайомлення з матеріально-технічною базою ліцею та зустрічі з викладачами та майстрами. Учнів шкіл гостинно зустрічали учні ліцею, які з гордістю демонстрували свої знання і свою роботу на макетах. Також була можливість бажаючим приміряти форму та зробити світлину у фотозоні.


Тиждень залізничних професій добігає фінішу, а наші учні не перестають нас вражати своїми здібностями та талантами. Конкурс агітбригад продемонстрував надзвичайну відданість обраній професії та творчій підхід кожної команди. Дякуємо всім за гарний настрій та вітаємо всіх з професійним святом- Днем залізничника.


Сьогоднішній день у ліцеї розпочався лінійкою напередодні святкування професійного свята - Дня Залізничника та нагороджження учнів у спортивних та професійних здобуттях.


У Дніпровському професійному залізничному ліцеї 23 березня відбулося атестаційної комісії І рівня.
 
Атестацію пройшли :
 
1.   Ломова Ю.В – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
2.   Денисенко О.М.- присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
3.   Воловод С.О.- присвоєння кваліфікаційної категорії «майстер виробничого навчання ІІ категорії»
4.   Балкова А.Ю- встановлення 13 тарифного розряду
5.   Саєнко А.О.- встановлення 13 тарифного розряду
З Бажаємо професійного росту колегам!Назад к содержимому