Військово-патріотичне виховання - Дніпровський професійно залізничний ліцей

КЗ «Дніпровський професійний залізничний ліцей» ДМР
Перейти к контенту

Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Актуальне відео

 Наша країна – приклад великої мужності, витривалості та духовності. Українці завжди славилися своєю великою внутрішньою силою, неповторною культурою, співучою мовою та високими стандартами моралі. Відкриті, чесні та доброзичливі, вони не раз ставали жертвами жорстокого насильства з боку агресивнихсусідів та іноземців-загарбників. Та українці самовіддано боролися та боряться за своє майбутнє і краще життя для своїх дітей.
 Тому кожен із нас повинен зробити все від нас залежне, щоб  підтримати нашу країну і допомогти  тим, хто цього потребує. Ми вирішили організувати проект : «Не Україна для нас, а ми для України!», де всі учні, батьки і працівники ліцею можуть  і мають взяти участь ще у 2016. У цьому ж році наш навчальний заклад вперше прийняв участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово – патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»). У ліцеї був створений рій під назвою «Залізничний». Ройове гасло – «Нам всім пора для України жити!».

 
Учасники рою «Залізничний» прийняли посвяту у джури на території військової частини, і віднині 10 квітня - щорічний  визначний момент для юних патріотів.

Далі у 2017 році участь у ІІ (районному) етапі дитячо-юнацькій військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура).


Будні рою «Залізничний»
тисни для перегляду

Назад к содержимому