Новини ліцею - Дніпропетровський професійно залізничний ліцей

Поиск
Перейти до вмісту

Головне меню:

Ліва сторона
Актуальне відео
 

19 квітня 2018 року
Участь у проведенні круглого столу в облраді : «Упровадження елементів дуального навчання з досвіду Германії»


17 квітня 2018 року
Директор ДПЗЛ Рибак Світлана Миколаївна приймала участь у спільній нараді Міністерства освіти і науки України та ПАТ «Українська залізниця» щодо підготовки кадрів для потреб залізничного транспорту


У Дніпровському професійному залізничному ліцеї відбулося нагородження педагогів, роботи яких отримали схвалення на                9 Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018» 

скачати: звіт

Ми в Царичанці!
20 березня учні Царичанських шкіл мали змогу вперше познайомитися з професіями, які представлені в Дніпровському професійному залізничному ліцеї.


 У Дніпровському професійному залізничному ліцеї 23 березня відбулося атестаційної комісії І рівня.
Атестацію пройшли :
1.   Ломова Ю.В – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
2.   Денисенко О.М.- присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
3.   Воловод С.О.- присвоєння кваліфікаційної категорії «майстер виробничого навчання ІІ категорії»
4.   Балкова А.Ю- встановлення 13 тарифного розряду
5.   Саєнко А.О.- встановлення 13 тарифного розряду
 
З Бажаємо професійного росту колегам!


Знай наших!
13 березня 2018 року учні Нашого – Дніпровського професійного залізничного ліцею  взяли участь ІІ регіональному турі щорічного обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти».  Дякуємо талановитим виконавцям та учасникам ! Ви – найкращі!


Дніпровський професійний залізничний ліцей  отримав на Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018» та Шостій Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

скачат: звіт

Тиждень економічних дисциплін «Учням про корупцію-як суспільне явище , що створює ілюзію прав людини»
Викладачі ДПЗЛ спільно з викладачем економічних дисциплін  Ломовою Юлією Володимирівною провели тиждень економічних дисциплін 
з 12 по 16 березня 2017 року.


27 лютого 2018 року ліцей представив себе в школах
 смт Апостолове під час проведення профорієнтаційного заходу «Місто  професій»


Учні ліцею протягом лютого місяця прийняли участь 
у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту 
науково-дослідницьких робіт учнів-членів 
Малої академії наук України у 2017- 2018 н. р. 
Вітаємо переможця, Губського Олексія, який зайняв почесне ІІІ призове місце.


14 лютого учні Дніпровського професійного залізничного ліцею з захопленням взяли участь у святковому Валентинів квесті!


26 січня  - Перший День відкритих дверей у Дніпровському професійному залізничному ліцеї у новому 2018 році!


25 січня 2018року
відбулася економічна ділова гра
у межах проекту:
«ВІДКРИТИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР»
Малої академії Наук України
Прийняли участь: викладач економічних дисциплін
Ломова Юлія Володимирівна та учень І курсу гр.2 Галкін Едуард


22 січня 2018 року
проведено виховний захід
з учнями ліцею присвячений
Дню Соборності України


Учениця 9 групи Кісільова Ганна разом з викладачем укрїнської мови та літератури Денисенко О.М. взяла участь у   V Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні.


14 грудня – визначний день!
Наша команда під керівництвом викладача правознавства, Колесник Людмили Миколаївни, зайняли 2 почесне місце в інтелектуальному конкурсі «Правовий олімп».
Ми вами пишаємося та бажаємо перемог в майбутньому!


Лінійка пам’яті, присвячена відкриттю меморіальних дошок загиблим воїнам АТО, випускникам Дніпровського професійного залізничного ліцею
Про втрати завжди говорити важко й боляче. А коли з життя йдуть молоді, то говорити ще важче. Сьогодні, 6 грудня 2017 року , в День збройних сил України в нашому ліцеї було відкрито ще дві меморіальні дошки випускникам нашого ліцею – Серебрякову Олександру Вікторовичу та Коренченку Олегу Володимировичу. На лінійці пам’яті були присутні одногрупники та мами загиблих випускників.
Це пам’ятний знак, який знов і знов буде нагадувати про війну, про загибель людей, про материнське, людське горе.
 Герої не вмирають і не вмруть,
 Героїв пам'ятатимуть віками.
 Їм славу вічну віддають
 І голову схиляють перед вами.


З 13.11.2017р.  по 17.11.2017р. пройшов  тиждень 
«Виховуємо толерантність».
У зв’язку з оголошенням Генеральною конференцією ЮНЕСКО 16 листопада Міжнародним днем толерантності, згідно з планом роботи ДПЗЛ  на 2017-2018 навчальний рік, з метою покращення результатів навчальної та пізнавальної діяльності учнів та з метою пропаганди принципів терпимості було проведено багато заходів . Це відео-екскурсія  «Світ навколо нас», робота шкільної пошти «Пошта добрих слів»,  відкритий захід психолога в групі провідників, та 16 листопада - виховний захід в гр. №3  «Я – толерантність, Ми - толерантність»


Дебют у профорієнтаційному проекті «Професія поряд»
 23 листопада 2017 року учням нашого, Дніпровського професійного залізничного ліцею,була надана можливіть живого спілкування з учнями шкіл області за допомогою відеозв'язку в програмі Skype. Знайомство  відбулося з СШ №1 м. Синельникове, СШ №1 м. Кринички та Юр'ївською СЗОШ. 


Учні Дніпровського професійного залізничного ліцею взяли участь у другому осінньому еколого-біологічному квесті, який  провели 2 листопада 2017 року Дніпропетровське відділення МАН України спільно з біолого-екологічним факультетом Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.


З 19 червня по 14 листопада 2017 року Ломова Юлія Володимирівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи та Ленда Ірина Григорівна, методист проходили в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти навчання за програмою Швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні –DOCCU».
Проект DOCCU має особливе значення в контексті підтримки реформи державної служби та реформи освіти в Україні. В цілому він спрямований на посилення громадянського суспільства через поглиблення співпраці між владою, громадою та освітою. Однак, особливо важливим є те, що діяльність спрямована на виховання нового покоління відповідальних та активних громадян демократичної України. Розвиток громадянських компетентностей як наскрізного елементу освіти включатиме отримання учнями знань, умінь та цінностей, необхідних для життя в сучасному громадянському суспільстві.З 30 жовтня по 3 листопада 2017 року в ліцей проходив 
тиждень залізничних професій

Скачати: план заходів

30-31 жовтня 2017 р м. Київ
Міжнародна науково-методична конференція
«Нові концепції викладання у світі інноваційних досягнень Європейської дидактичної школи»
за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина


24 жовтня в Дніпровському професійному залізничному ліцеї відбувся День відкритих дверей, приурочений Декаді залізничних професій та Дню залізничника!
Насичена програма квест-екскурсії нікого із гостей шкіл не залишила байдужими до професій залізничного транспорту. До нас завітали учні шкіл №115, №39, №69, №117, №47, №7, №17, №86, №116. Кращі учасники квесту отримали сертифікати.


 Засідання Асоціації ДЗПУЗТ, яке відбулося 20 жовтня 2017 року проходило на базі ДНЗ «Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту»
Тема засідання: «Формування професійної компетентності − запорука успішної підготовки кваліфікованих робітників».
План роботи
1) Аналіз роботи Асоціації за 2016-2017 навчальний рік.
2) Реалії сьогодення та пріоритетні напрямки розвитку освітнього процесу в навчальному закладі.
3) Використання сучасних педагогічних технологій і методичних прийомів у підготовці кваліфікованих робітників залізничного профілю.Уже стало звичним, що першої неділі жовтня ми відзначаємо загально народне свято – День вчителя!
Як мама, проводжаючи дiтей в дорогу, вiддає з рушником частинку свого серця, щоб зiгрiвало воно на життєвих перехрестях, так i наші вчителі, майстри в/н передають з частинкою серця знання. Адже велике воно, учительське серце…
            Наш  святковий  концерт  ми  і  назвали  «Серця  віддаємо  вчителю». Яскраві, емоційні та креативні виступи чарували. Це : пісня «Вишиваночка» у виконанні учениць групи 11 Попик Ганни та Соколенко Руслани,  східний танець у виконанні учениць групи 11, пісня «Озера доброти» у виконанні учениць групи 11, гра на гітарах у виконанні учнів групи 5 Фартушного Максима та групи 17 Заболотного Ярослава «Вахтери»,  пісня «Спасибі вчителю» у виконанні учениці групи 9 Кисильової Анни, сучасні танці «Папіто» у виконанні групи 10, «Як вогонь» у виконанні груп 4 і 10 та «Хіп-хоп» у виконанні учнів груп 5 і 9. Закінчення святкового концерту порадувало ніжним вальсом.
            Велика подяка всім учасникам за підготовку та душевність ваших виступів!


14 жовтня 2017 року до Дня захисника України та Дня українського козацтва в ДПТНЗ ДПЗЛ відбулися змагання між учнями 1-го та 2-го курсу


30.09.2017 року
відбувся у парку відпочинку ім. Глоби профорієнтаційний захід
«МІСТО ПРОФЕСІЙ»


26.09.2017 року
Було проведено тренувальні навчання
з евакуації учнів та педагогів ліцею


 21 вересня, в нашому ліцеї свято! 
Крім проведених виховних годин на тему «Разом заради миру: повага, безпека та гідність кожного, хто змушений залишити свою домівку у пошуках кращого життя», актив ліцею організували усну вітальну візитку свята «Ми за мир!»


1 вересня 2017 року наш ліцей
з радістю привітав на урочистій лінійці
120 учнів І курсу


15 травня відбулося засідання круглого столу з обміну досвідом з колегами м. Козятин


25 травня 2017 року студенти спеціальності право університету ім. Альфреда Нобеля та  учні групи “Провідник пасажирського вагону” Дніпропетровського професійного залізничного ліцею зібралися на Круглий стіл  “Корисні знання моєї професії”, аби підвищити знання з права та прав пасажирів на залізниці.


Учасники гала-концерту 
«Фестивальний дивограй профтехосвіти 2017»


6 травня 2017 року відбувся урочистий захід присвячений
72-річчю з ДНЯ ПЕРЕМОГИ 
Присутні ветерани Великої Вітчизняної війни:
Берлинська регулювальниця, Біленька Любов Євгенівна
та Білоног Ада Дмитрівна.
4 квітня Дніпропетровський професійний залізничний ліцей приймав участників І регіонального етапу війсково-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")


Дніпропетровський професійний залізничний ліцей  прийняв участь у Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», яка відбулася 16-18 березня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва

Скачати: звіт
15 лютого 2017 року у Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї відбулися заходи щодо річниці виведення радянських військ з Афганістану

Учні Дніпропетровського професійного залізничного ліцею відвідали музей АТО

Наказ про підсумки проведення державної атестації у сфері загальної середньої освіти Державного професійно-технічного закладу "Дніпропетровський професійно залізничний ліцей"


26.10.2016 пройшов семінар викладачів фізики


 20 жовтня в Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї відбувся відкритий профорієнтаційний захід в рамках проведення декади залізничних професій. 
Близько 300 учнів шкіл міста відвідали кабінети, лабораторії навчального закладу


Початок нового навчального року в Дніпропетровскому професійно залізничному ліцеї
(1 вересня 2016 року)

З 16 травня по 20 травня в ліцеї відбувся День Європи

Скачати: план заходів

До уваги абітурієнтів та батьків!!!
 З 1 травня 2016 року з 8:00 до 16:00 працює приймальна комісія.
 Запрошуємо до нас на навчання.

19 квітня учні ліцею прийняли участь у 1 регіональному етапі війсково-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")
 

З 4 по 8  квітня у ДПЗЛ відбувся тиждень фізики, математики  та електротехніки. 
Учні мали змогу проявити свою творчість у конкурсі стіннівок, позмагатися за звання кращого фізика, прийняти участь у вікторині «Властивості металів», спланувати свій літній відпочинок  на патріотично-виховному уроці «Геометрія Дніпропетровська і області».


З метою виконання загальнодержавних програм України по ідейно-патріотичному вихованню молоді та у  рамках  співпраці з полком патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1»
16.03.2016  у актовій залі ДПЗЛ відбулася зустріч учнів ліцею з представниками особового складу полку.
Для учнів І і ІІ курсу  зустріч з учасниками бойових дій стала незабутньою. 

Звіт
про проведення Шевченківського тижня в ДПЗЛ
03 -11 березня 2016 р. відбулися дні вшанування славетного сина українського народу Т. Г. Шевченка.
03.03 – відкриття тижня. Святкова лінійка «Слава Кобзарю». Відкриття книжкової виставки “Наш пророк”
03.03 – 11.03. – виставка стіннівок.
03.03-11.03. – виховні години в групах.
04.03. - електронний журнал «Наш Шевченко». Перегляд документальних фільмів про Т.Г.Шевченка
09.03. – єдиний урок “Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням, душі розмовою”.Екскурсія до Музично-драматичного  театру  ім.. Т.Г.Шевченка, перегляд вистави «Назар Стодоля»;
10.03 – конкурс читців “Шевченкове слово в віках не старіє”
11.03 – літературний вечір “Жінки в долі Т.Г.Шевченка”. Підведення підсумків тижня, нагородження переможців.

Скачати: Звіт

Звіт "Ми в проекті" та фото проведених заходів


Нагадуємо, що 26.02.16 о 9:00 в ліцеї відбудеться день відкритих дверей!!!!
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш навчальний заклад та ознойомитися з такими професіями: машиніст електровоза та тепловоза; провідник пасажирського вагону. 


В ліцеї відбулися заходи, з метою відзначення подвигу Героїв Небесної Сотні. В кожної групи були проведені виховні години, флеш-моби «Ми - пам’ятаємо» під керівництвом викладача історії України Колесник Людмили Миколаївни.               
       18 лютого 2016 року в ліцеї було організовано проведення Єдиного уроку «Пам’ять героїв у полум’ї свічок» за участю активістів Революції гідності.   Учні активно прийняли участь у створенні куточків пам’яті Героїв Небесної Сотні.


Увага!
До відома учнів ліцею,
 які мають наміри вступати
 до ВНЗ у 2016
15.02.2016  у кабінеті інформатики та інформаційних технологій ліцею  з 08.30  буде надана можливість
створити власну реєстраційну картку для  участі у ЗНО-2016 при наявності відповідних документів

У ліцеї відбувся "Новорічний вогник", в якому прийняли участь учні І і ІІ курсів.


Учні Дніпропетровського професійного залізничного ліцею прийняли участь у виставці "Освіта. Кар'єра. Суспільство - 2015" Виставка проходила 
16 -17грудня 2015 року


Учні Дніпропетровського професійного залізничного ліцея прийняли участь у конкурсі "Правовий олімп"  
18 грудня 2015 року


26 листопада в Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї відбувся профорієнтаційний захід в рамках проведення декади робітничих професій залізничного транспорту. Захід проходив під гаслом «Наші робочі руки  - тобі, Україно!»
   Стіни Дніпропетровського професійного ліцею відвідали  233 учня шкіл з 4 районів м. Дніпропетровська (Самарського, Індустріального, Кіровського, АНД) . Випускники шкіл з ясували про неабиякі переваги і життя ліцею. З  великою зацікавленістю учні відвідали виставку художньої та технічної творчості. Група учнів з професії «Машиніст електровоза» демонструвала майстер-клас біля макету «Залізничне містечко»
   Екскурсії по кабінетам навчального корпусу провели учні - екскурсоводи.
  Демонстрація відео-презентацій. Проведення бліц-вікторин з професій залізничного напрямку. Кращі учні отримали Сертифікат спеціаліста, який надає можливість на позачергове зарахування до ліцею.
   В вагоні - лабораторії гості ознайомились з правилами поведінки підчас подорожі у потязі, з правилами перевезення вантажу, тварин, а найактивнішим була надана можливість натиснути стоп-кран.
Закінчилась зустріч яскравим виступом агітбригади ліцею «Локомотив»


9.11.2015 р. День української писемності і мови
Були проведені урочисті заходи 22.10.2015 р. на базі Дніпропетровського професійного залізничного ліцею відбувся обласний семінар викладачів української мови і літератури
   Викладачем української мови і літератури Денисенко О.М.  було проведено відкритий захід з української літератури  за темою:  «Філософське осмислення долі однієї селянської родини як частки трагедії України ХХ століття в романі Уласа Самчука «Марія».

                                 Скачати: Звіт
                          

 
© 2018 Дніпровський професійний залізничний ліцей
Назад до вмісту | Назад до головного меню