Дистанційне навчання - Дніпровський професійно залізничний ліцей

КЗ «Дніпровський професійний залізничний ліцей» ДМР
Перейти к контенту

На базі начального закладу 25 лютого 2021 був відкритий Центр професійної кар’єри «Магістраль» (далі ЦПК) для ефективної роботи щодо працевлаштування випускників з метою сприяння реалізації права на працю та забезпечення першим робочим місцем з метою їх кар’єрного зростання, а також підвищення кваліфікації або перепідготовки у разі потреби, активізації власних зусиль молоді, щодо вирішення проблем зайнятості,  опанування навичкам самопрезентації та можливості високої конкурентоспроможності на ринку праці.


Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Актуальне відео
В ЦПК «Магістраль» налагоджена дієва співпраця з міським центром зайнятості (Фото 4), з соціально-психологічною службою, проводяться психо-діагностичні заходи та профконсультування, ярмарки професій, тижні профорієнтації, зустрічі учнівської молоді з представниками різних професій, екскурсії на виробництва, різноманітні творчі конкурси та виховні проекти.

Оформлення інтер’єру приміщення центру професійної кар'єри.
Заходячи у приміщення вперше людина завжди звертає увагу на інтер’єр. ЦПК має сучасний дизайн та інтерактивний медіапростір, де кожен буде почуватися комфортно. У кабінеті для презентації навчального та виховного процесу є всі необхідні інформаційно – комунікативні технології сучасності:
 
-                    SMART – TV;
 
-                    VR – окуляри віртуальної реальності;
 
-                    Багатофункціональний пристрій;
 
-                    Макети залізниці;
 
-                    Інформаційні банери;
 
-                    Роздатковий матеріал;
 
-                    Екран та фліпчарт;
 
-                    Проектор;
 
-                    Ноутбук.
Потужний потік нової інформації, реклами, застосування комп'ютерних технологій на телебаченні, розповсюдження ігрових приставок, електронних іграшок і комп'ютерів надають велику увагу на виховання дитини і його сприйняття навколишнього світу. З огляду на сучасні реалії, професійного консультанта повинен вносити в процес роботи нові методи подачі інформації з використанням інноваційних інформаційно – комунікативних технологій.

Нормативна база центру кар'єри
Онлайн уроки
на каналі Дніпро


Назад к содержимому